Apmācība.
Izmēģinājuma brauciens.

Individuālā braukšanas apmācība

Ja esi pabeidzis teorētisko apmācību citā vietā, var pabeigt braukšanas apmācības kursu pie mums un nokārtot eksāmenu CSDD.

Izmēģinājuma brauciens

Nobrauktas 20 obligātās braukšanas stundas, bet neesi pārliecināts par savām braukšanas iemaņām, vai vienkārši sen neesi bijis pie stūres, kaut tiesības ir – izmanto iespēju iziet IZMĒĢINĀJUMA braucienu mūsu Autoskolā. Veiksmīgi, no pirmās reizes, vadīšanas eksāmenu CSDD nokārto daudzie no  mūsu kursantiem.👍📞😉

Apmācība Online

Teorijas kursu var apgūt  Online vai klātienē. Apmācoties Onlaine, kursants saņem pielaidi apmācības platformai MACAM.LV un pats plāno savu apmācības laiku jebkurā dienā un diennakts laikā. Video materiālus iespējams pauzēt un turpināt vēlāk, kā arī atkārtot.Autoskola nodrošina tehnisko atbalstu un palīdzību: kā pieslēgt datoru vai smartfonu 📱 platformai utt. Pirmās nodarbības iespējams izmēģināt klasē, kopā ar pasniedzēju. Perspektīvais variants, iespējams drīz aizvietos teorētisko apmācību autoskolās 😉.

Apmācība klātienē 

Teorijas apmācība klātienē notiek labiekārtotā mācību klasē, kas atrodas pilsētas centrā, netālu no autoostas. Teorijas nodarbības starp pasniedzēju un kursantiem noris nepiespiestā, neformālā pārrunu gaisotnē. Mēs nenodarbojamies ar CSN grāmatas pārlasīšanu. Nodarbībās katram kursantam tiek sniegta iespēja pārbaudīt savas zināšanas par apgūto materiālu. Eksāmens autoskolā ietver reālas prasības zināt CSN: pieļaujamais kļūdu skaits, atbildot uz 30 jautājumiem, – līdz 3 kļūdām. (Svarīgi! Skolas eksāmenam tiek izmantota visiem pieejama programmā CSDD)👍

Apmācība Online + klātienē 

Apvieno plusi abus variantus

Praktiskās braukšanas  apmācība

Praktiskās braukšanas  apmācība   notiek pastāvīgā autoskolas  uzraudzībā, sākot no transportlīdzekļa vadīšanas pamatu apgūšanas mācību laukumā (mūsu kursantu rīcībā CSDD Jelgavas nodaļas mācību laukums) līdz pat CSDD eksāmenam. Skola rūpīgi izvēlas instruktorus. Pirmkārt, tiek pievērsta uzmanība instruktora pieredzei un profesionalitātei, kā arī kursantu atsauksmēm.

Pieteikties:

Vārds, uzvārds (obligāts)

E-pasts

Tālruņa numurs (obligāts)

Izvēlēties vēlamo kategoriju, nodarbību dienas un laiku

Jautājumi un vēlmes