Apmācība.
Izmēģinājuma brauciens.

Individuālā braukšanas apmācība

Ja esi pabeidzis teorētisko apmācību citā vietā, var pabeigt braukšanas apmācības kursu pie mums un nokārtot eksāmenu CSDD.

Izmēģinājuma brauciens

Nobrauktas 20 obligātās braukšanas stundas, bet neesi pārliecināts par savām braukšanas iemaņām, vai vienkārši sen neesi bijis pie stūres, kaut tiesības ir – izmanto iespēju iziet IZMĒĢINĀJUMA braucienu mūsu Autoskolā.

Apmācība

Teorijas apmācība notiek labiekārtotā mācību klasē, kas atrodas pilsētas centrā, netālu no autoostas. Teorijas nodarbības starp pasniedzēju un kursantiem noris nepiespiestā, neformālā pārrunu gaisotnē. Mēs nenodarbojamies ar CSN grāmatas pārlasīšanu. Nodarbībās katram kursantam tiek sniegta iespēja pārbaudīt savas zināšanas par apgūto materiālu. Eksāmens autoskolā ietver reālas prasības zināt CSN: pieļaujamais kļūdu skaits, atbildot uz 30 jautājumiem, – līdz 3 kļūdām. (Svarīgi! Skolas eksāmenam tiek izmantota visiem pieejama programmā CSDD)

Autotransporta vadīšanas praktiskās nodarbības notiek pastāvīgā autoskolas pārstāvja uzraudzībā, sākot no transportlīdzekļa vadīšanas pamatu apgūšanas mācību laukumā (mūsu kursantu rīcībā CSDD Jelgavas nodaļas mācību laukums) līdz pat CSDD eksāmenam. Skola rūpīgi izvēlas instruktorus. Pirmkārt, tiek pievērsta uzmanība instruktora pieredzei un profesionalitātei, kā arī kursantu atsauksmēm.

Pieteikties:

Vārds, uzvārds (obligāts)

E-pasts

Tālruņa numurs (obligāts)

Izvēlēties vēlamo kategoriju, nodarbību dienas un laiku

Jautājumi un vēlmes