Autoskola Jelgavā izveidota un nepārtraukti darbojas no 1991. gada. Šajā laika posmā autoskolā ir uzkrāta liela pieredze B kategorijas autovadītāju sagatavošanai Jelgavā .

Apmācību izdevumi

APMĀCĪBA AUTOSKOLĀ     – 30,00 eur

(apmācību izdevumos iekļauts: ONLINE reģistrācija autoskolā + teorijas kurss + teorētiskais eksāmens u.c.)

Mēs pret liekiem administratīviem izdevumiem,

pats reģistrējies ONLINE aizpildot pieteikuma formu zemāk un

saņem reģistrāciju bezmaksas.

Teorētiskā apmācība neierobežojas tikai ar 11 teorētiskām nodarbībām, mēs nodrošinām mūsu kursantiem profesionālā pasniedzēja konsultācijas un palīdzību līdz eksāmenam CSDD.

BRAUKŠANA    – 15,00 eur (45 min)

Minimālo braukšanas stundu skaits ir 20. 

Autoskola neņem papildus maksu par praktiskās braukšanas eksāmenu autoskolā.

Pēc izstrādātas metodikas kursanti autoskolā saņem labas, stabilas zināšanas ceļu satiksmes noteikumu apguvē un automašīnu vadīšanā, kas kalpo par labu pamatu patstāvīgai autotransporta vadīšanai A un B kategorijas vadītājiem, kā arī sekojošo C, D, E kategoriju iegūšanai.

 

B kat. autovadītāju kursi autoskolā Jelgavā

m.t. 29641277 (2 x click)

 

 

Autoskola piedāvā:

Pārbaudīt savas iemaņas vadīt  automašinu, izmeģinajuma braucienā, tā saucamā izmeģinajuma eksāmenā, Jelgavā.

Savā darbā autoskola cenšas lai saņemtās autoskolā teoretiskās zināšanas un praktiskās iemaņas vadit automašīnu nodrošinātu mūsdienigu, dinamisku,prātigu un drošu braukšanas stilu.

B kategorijas transportlīdzekļi – mehāniskie transportlīdzekļi,  kuru pilna masa nepārsniedz 3500 kilogramus un kuri ir konstruēti un paredzēti ne vairāk kā astoņu pasažieru pārvadāšanai, neskaitot vadītāju ,kā arī šadas kategorijas vilcēja savienojums ar piekabi, kuras pilna masa nepārsniedz 750 kilogramus. Ir atļauts arī šīs kategorijas vilcēja savienojums ar piekabi, kuras pilna masa pārsniedz 750 kilogramus, ja ša savienojuma pilna masa nepārsniedz 4250 kilogramus.

Pieteikties:

Vārds, uzvārds (obligāts)

E-pasts

Tālruņa numurs (obligāts)

Izvēlēties vēlamo kategoriju, nodarbību dienas un laiku

Jautājumi un vēlmes